Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Fedko Julia | UKS Karate KANKU |
2. | Juras Joanna | MKS KK Radzymin |
3. | Kwiatkowska Zofia | UKS Pancerni |
4. | Libudzic Natalia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Tranda Anastazja | UKS HEROS |
6. | Sulińska Maria | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Kuczmaszewska Urszula | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
8. | Niziołek Kaja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
9. | Stachnik Maja | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Igras Judyta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2. | Mączyńska Marta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Wielądek Laura | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Żebrowska Alicja | SEKAI |
5. | Zygardowicz Klaudia | SEKAI |
6. | Łysik Marta | KSW Bushi |
7. | Molska Maja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Filippova Anastasiia | KYOKO Warszawa |
9. | Kowalska Maja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Balińska Aleksandra | KSW Bushi |
2. | Borkowska Emilia | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
3. | Błąkała Gabriela | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
4. | Chełstowska Justyna | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
5. | Chmielewska Dagmara | KYOKO Warszawa |
6. | Fijałkowska Honorata | MKS KK Radzymin |
7. | Grodek Amelia | KETSUI |
8. | Jaworska Alicja | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
9. | Kozłowska Zofia | KYOKO Warszawa |
10. | Kozłowska Hania | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
11. | Kubacka Marta | BUSHIDO |
12. | Trzebieniak Lena | KSW Bushi |
13. | Wójcik Gabriela | MKS KK Radzymin |
14. | Wyra Natalia | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
15. | Scalese Monika | KSW Bushi |
16. | Borowska Alicja | MKS KK Radzymin |
17. | Ludziejewska Milena | MKS KK Radzymin |
18. | Tabaka Amelia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chkhikvadze Vazha | UKS HEROS |
2. | Czajkowski Stanisław | UKS Pancerni |
3. | Dądera Dawid | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
4. | Franczak Mateusz | UKS TONBO |
5. | Juszkiewicz Tycjan | UKS Karate KANKU |
6. | Mostył Mateusz | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
7. | Sarychev Oleksii | SSW HUSARZ |
8. | Śliwka Karol | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
9. | Sozoniuk Szymon | Bushi Team |
10. | Strzelczyk Kacper | UKS Pancerni |
11. | Sulima Gustaw | Klub Karate Kyokushin IPPON |
12. | Zawisza Jakub | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
13. | Polak Błażej | KSW Bushi |
14. | Dziwota Szymon | UKS HEROS |
15. | Nguyen Filip | Klub Karate Kyokushin IPPON |
16. | Staluszka Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Gospoś Borys | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Kulesza Gabriel | KYOKO Warszawa |
3. | Machniewski Szymon | Klub Karate Kyokushin IPPON |
4. | Maliszewski Maksymilian | UKS Karate KANKU |
5. | Olędzki Kacper | UKS HEROS |
6. | Piętka Konrad | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Pyda Antoni | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
8. | Zamerfeld Sebastian | KETSUI |
9. | Pietraniuk Szymoon | MKS KK Radzymin |
10. | Nowiński Piotr | MKS KK Radzymin |
11. | Czerwonka Henryk | UKS Mushin |
12. | Modzelewski Franciszek | MKS KK Radzymin |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Adam Dziadak | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Kacprzak Jakub | UKS HEROS |
3. | Karbownik Krzesimir | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Płusa Wojciech | MKS KK Radzymin |
5. | Wrzesiński Grzegorz | MKS KK Radzymin |
6. | Sitnik Jan | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Baranowski Jan | UKS HEROS |
8. | Michniewski Grzegorz | Kumite Klub |
9. | Śledziewski Aleksander | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kovalchuk Oleksandr | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
2. | Marnic Mateusz | Kumite Klub |
3. | Masgutow Jan | BUSHIDO |
4. | Masternak Jakub | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
5. | Wownysz Filip | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Podbielski Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
7. | Brzyski Mateusz | SEKAI |
8. | Dąbrowski Wiktor | BUSHIDO |
9. | Zawadka Mateusz | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Kaczmarczyk Marcin | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
2. | Mazowiecki Wiktor | Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Ząbek Kacper | MKS KK Radzymin |
4. | Gawrysiuk Igor | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Tymiński Filip | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
6. | Mazur Mateusz | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Wadych Aleks | KSW Bushi |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Chmura Aleksander | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Galicki Adam | MKS KK Radzymin |
3. | Kasprzak Jan | UKS Pancerni |
4. | Riepin Andrii | SSW HUSARZ |
5. | Sosnowski Aleksy | Bushi Team |
6. | Szkopański Antoni | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
7. | Wiśniewski Jan | Klub Karate Kyokushin IPPON |
8. | Sitnik Maciej | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
9. | Lisowski Karol | Klub Karate Kyokushin IPPON |
10. | Goździewski Paweł | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
11. | Kozłowski Wiktor | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Prusinowski Aleksander | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Bayer Oleksandr | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Rutkowski Jakub | KSW Bushi |
4. | Kosiński Mikołaj | UKS HEROS |
5. | Szymański Igor | UKS Pancerni |